This is us

18.04.2020

O seriáli

Seriál This is us sleduje životy manželov Jacka a Rebeccy Pearsonovcov a ich troch detí, ktoré prišli na svet v deň otcových narodenín. Kate a Kevin sa mali narodiť z trojčiat, ale ich biologický brat pri pôrode zomrel. Rodičia však boli pripravení si domov odniesť tri deti, a tak adoptovali ďalšieho novorodenca Randalla, ktorý sa narodil v rovnaký deň a bol prinesený do nemocnice, keď ho jeho biologický otec zanechal pri hasičskej stanici.
Pilotný diel začína v deň 36. narodenín už dospelých súrodencov a každý z nich sa potýka s rôznymi problémami.

Môj názor

Zatiaľ mám za sebou len prvú sériu/4, no už teraz môžem s čistým svedomím vyhlásiť, že This is us je najemocionálnejší seriál, s akým som sa doposiaľ stretla. Každá jedna epizóda totiž končí tak, že vás buď rozseká na márne kusy alebo jednoducho chcete vidieť a vedieť viac.
Táto rodinná dráma ma svojím obsahom najprv veľmi nezaujala, no už pilotný diel je natočený tak, že vás presvedčí o opaku. A ak samotný dej nie (čomu ani zamak neverím), tak Milo Ventimiglia v hlavnej úlohe určite áno.
Veľa silných momentov a neskutočne sympatické postavy, s ktorými sa budete smiať, báť sa aj plakať. Teda, hlavne plakať. A budú to nielen slzy smútku, ale veľakrát aj radosti.
Navyše, dej sa pohybuje v minulosti, prítomnosti a miestami aj budúcnosti, čo je veľmi zaujímavé a mňa osobne moc baví.
Okrem ďalších milión skvelých vecí ohľadom tohto seriálu by som chcela vyzdvihnúť aj dialógy, ktoré sú tak skvelo napísané, plné múdrostí a každý jeden sa vám bude snažiť niečo odovzdať.
Krásne, krásne, krásne! Je tu všetko, čo chcem, aby seriál mal a ja tento seriál zbožňujem a milujem a skutočne naň nedám dopustiť. Takže, pripraviť vreckovky a šup pozerať!

© 2020 Radka M. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky