Dark

05.08.2019

O seriáli

Winden je pokojné nemecké mestečko, v ktorom sa už dlho nestalo nič, čo by stálo za zmienku. Zmiznutie jedného z miestnych detí je preto obrovským šokom, ktorý núti obyvateľov spochybňovať každého - od blízkeho suseda až po svojho partnera.
Všetko sa ešte viac zamotáva, keď si Ulrich všimne súvislosti s podobným zmiznutím spred 30 rokov.
Môj názor

Wow. Neviem ako inak reagovať po dopozeraní najnovšej druhej série tohto seriálu.
Je totiž tak dokonale spracovaný, že momentálne u mňa bojuje o prvé priečky v obľúbenosti. 

Sprvu som mala obavy, či ma dokáže nadchnúť natoľko, aby som ho jednoducho nevypla a nenašla si niečo iné, ale po druhej časti ma úplne dostal. Celý ten mysteriózny nádych, ktorým oplýva, vás zaručene opantá (a mnohokrát prinúti civieť na obrazovku s otvorenými ústami - v mojom prípade to tak bolo:-))!

Seriál je síce v nemčine, ale vôbec sa tým nenechajte odradiť, pretože práve preto to celé pôsobí ešte viac autenticky, viac sa dokážete vžiť do postáv, či pochopiť ich osobnosti...
A celkovo si myslím, že pozerať seriály s dabingom je proste hriech!

Nikdy som nemala rada filmy, či seriály späté s cestovaním v čase - jednoducho ma to nikdy nenadchlo. No tu je to podané celkom inak. Spôsobom, ktorý ma nútil pozerať ďalej, púšťať si epizódu za epizódou. A navyše! Dej je zasadený do osemdesiatych rokov, čo je pre mňa úplná pecka. Dokonalosť sama o sebe..
Oplatí sa pozrieť.

© 2020 Radka M. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky