Broadchurch

21.09.2019

O seriáli

Keď na pláži nájdu zavraždeného jedenásťročného Dannyho, správa o jeho smrti zasiahne nielen jeho rodinu, ale aj ostatných obyvateľov mestečka Broadchurch. Vyšetrovania sa ujme detektív Alec Hardy a miestna policajtka Ellie Miller.

Môj názor

Tento seriál som videla už dávnejšie, no v mojom rebríčku zaručene nesmie chýbať.
Ďalší príbeh vraždy, tentokrát malého chlapca v mestečku, kde sa všetci poznajú a vrahom môže byť naozaj ktokoľvek a ja som ani na chvíľku netušila, o koho ide.

Aj napriek tomu, že má veľmi jednoduchú a absolútne nekomplikovanú zápletku, je to jedna z najlepšie spracovaných kriminálok, aké som videla a ktorú som si vyhľadala, priznám sa, len kvôli Davidovi Tennantovi a jeho brutálnej škótskej angličtine. Ten tu totiž opäť hviezdi a jeho parťáčka ani trochu nezaostáva a hoci vám na prvý pohľad môžu pripadať maximálne nesympatickí, postupne si k nim nájdete cestu.

Keďže ja veľmi holdujem britským seriálom, tento som si naozaj nemohla nechať ujsť a poviem vám, stálo to za to. Prvá séria určite, zvyšné dve boli možno o kúsok slabšie, no stále veľmi pozerateľné.
Škoda, že z našej produkcie nikdy nevzišlo nič podobné.

© 2020 Radka M. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky