Big Little Lies

24.10.2019

O seriáli

Táto miniséria je adaptáciou rovnomennej knižnej predlohy austrálskej spisovateľky Liane Moriarty, ktorá obsadila prvé miesto prestížneho rebríčku bestsellerov New York Times. Temná komediálna dráma, v ktorej niekoľko hollywoodskych hviezd podáva mimoriadne herecké výkony, sa odohráva v kalifornskom mestečku Monterey a začína podozrivou vraždou na benefičnej akcii základnej školy.

Môj názor

Ak máte radi skvele spracované drámy podčiarknuté občasným nenúteným humorom, tento seriál je presne pre vás. Veľmi známe herečky svoje postavy stvárňujú neskutočne dobre a nie je veľmi ťažké si ich obľúbiť.
V Česku je známy pod názvom Sedmilhářky, čo je pre ne v podstate veľmi výstižné. Každý tu má totiž svoje tajomstvá. A keďže tajomstvá majú tendenciu vždy vyplávať na povrch, inak tomu nie je ani v tomto seriáli. Nemenej dôležitú úlohu zohráva materstvo, každá jedna je matkou a je veľmi zaujímavé sledovať, kam až sú schopné zájsť v záujme svojej rodiny. Naozaj kvalitný seriál, ktorý si vás celkom iste získa. Keď už nie dejom, tak sa aspoň pokocháte prekrásnou scenériou:-).

© 2020 Radka M. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky